موسسه زبان های خارجه آینده گرا فعالیت خود را بصورت تخصصی در زمینه آموزش زبان از سال 1389 آغاز نمود و در مدت فعالیت خود جایگاه برتر را از نظر مخاطبین در سطح استان و شهر زنجان به خود اختصاص داده است. این موسسه بطور اختصاصی در سطح آموزش بزرگسالان فعالیت می نماید. آینده گرا با ارائه سیستم نوین و کاملا منحصر به فرد آموزش زبان با سیستم های چند رسانه ای (Multimedia Based Language Learning)  در آموزش زبان انگلیسی موفق شده است سطح آموزش زبان انگلیسی را در سطح استان زنجان ارتقا دهد. در سیستم مالتی مدیا در هرترم آموزشی فیلم نقشی حیاتی در یادگیری زبان  آموزان ایفا می کند و نه تنها تاثیر شگرفی بر یادگیری زبان آموزان می گذارد بلکه باعث ایجاد انگیزه بسیار زیادی در زبان آموزان جهت یادگیری زبان می شود. موسسه زبان آینده گرا در سال های فعالیت خود با ارگان ها و دانشگاه های مختلف همکاری نموده است. 

اطلاعات ثبتی موسسه آوا و نوا پژوهان آینده گرا

شماره ثبت :730                            شناسه ملی: 14005638150                               تاریخ ثبت : 3/12/1394

موضوع موسسه: آموزش زبان های خارجه ویژه کارکنان دولت

 

دوره های آموزشی

موسسه زبان آینده گرا کلاس های مختلفی در زمینه آموزش زبان های خارجه به شهروندان ارائه می دهد.

دوره های عمومی زبان انگلیسی آینده گرابصورت چندرسانه ای برگزار می شود. تمام کلاس های موسسه آینده گرا مجهز به تجهیزات پیشرفته آموزشی از قبیل LED، سیستم صوتی، کامپیوتر و اینترنت می باشند که این خود آینده گرا را به یکی از مجهزترین موسسات آموزش زبان در کشور تبدیل کرده است. کتاب های تدریس شده در این دوره ها (American English File) می باشند که در رده کتاب های برتر انتشارات دانشگاه آکسفورد قرار          می گیرند.

تاکید اصلی دوره های زبان آینده گرا برروی توانایی مکالمه و قدرت شنیداری زبان آموزان می باشد. موسسه    آینده گرا مبتکر آموزش زبان با فیلم در ایران است و برای اولین بار این روش را در سطح آموزشگاهی به صورت مدون پیاده سازی کرده است.

در سال های فعالیت، موسسه آینده گرا با بکارگیری اساتید مجرب در زمینه تدریس دوره های آمادگی آزمون های بین المللی IELTS , TOEFL نتایج بسیار درخشانی کسب نموده و اکثر زبان آموزان این دوره ها هم اکنون مشغول به تحصیل در دانشگاه های خارجی می باشند.

از جمله دوره های دیگر آینده گرا برگزاری کلاس های تربیت مدرس (TTC) ، بازرگانی، کارگاه فیلم (Movie Club) و دوره های زبان ویژه کنکور می باشد. 

مجوز تاسیس:

 

ابلاغیه تایید نام:

مشترک خبرنامه آینده گرا شوید
برای اشتراک خبرنامه ایمیلی موسسه آینده گرا کافیست آدرس ایمیل خود را در کادر زیر ثبت کنید:
لینک های خارجی
دسترسی سریع
آینده گرا
کلیه حقوق برای موسسه زبان های خارجه آینده گرا محفوظ است. تولید شده توسط فرشید گیلک